آیا برق تهران امروز جمعه قطع می شود؟


وضعیت برق امروز تهران چگونه است؟

ایسنا:  افزایش دمای هوا و کاهش بارندگی ها باعث شد در روزهای پیش شاهد خاموشی های متعددی در تهران باشیم، اما با توجه به تعطیلی ادارات و سازمان های خصوصی در روز جمعه، امروز هیچ خاموشی برنامه ریزی شده ای از سوی شرکت توزیع برق تهران گزارش نشده است. 

هفدهم تیر ماه سال جاری نخستین برنامه خاموشی از طرف شرکت توزیع برق تهران منتشر شد، البته در روزهای ابتدایی عدم تطابق خاموشی ها با آنچه اعلام شده بود مشکلات متعددی را به وجود آورد اما در حال حاضر بر اساس گفته مسئولان برقی بیش از 95 درصد تطابق بین این دو مورد وجود دارد. 

طی 19 روز قبل که خاموشی ها در تهران اعلام شد، در روزهای جمعه هیچ گونه خاموشی در پایتخت رخ نداد. امروز نیز باتوجه به اینکه جدولی از سوی شرکت توزیع مبنی بر خاموشی های احتمالی منتشر نشده است، پیش بینی می شود که شاهد خاموشی نباشیم.

با این وجود شرکت توزیع از مشترکان تقاضا دارد فقط با 10 درصد صرفه جویی در مصرف برق به ویژه در ساعات اوج مصرف " 12 تا 17 و 20 تا 23"، و انتقال مصارف غیرضروری به دیگر ساعات، مجموعه صنعت برق را در تامین برق پایدار کمک کنند.

انتهای پیام/م

وضعیت قطع برق و خاموشی امروز شهر تهران

آیا برق تهران امروز جمعه قطع می شود؟

تولیدی کفش و عمده فروشی کتونی زنانه و مردانه در تهران مازندران اردبیل اهواز کردستان و .... پخش عمده کفش زنانه و عمده فروشی کتانی ارسال به تمام نقاط ایران
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات