تبلیغات
مجله علمی فرهنگی - تصادف مرگبار اتوبوس و پراید در آزادراه زنجان - تبریز

مجله علمی فرهنگی
 
ایران فردا

ایسنا:رئیس پلیس راه استان زنجان از وقوع یک سانحه رانندگی خبر داد و گفت:متاسفانه در این سانحه دلخراش، 4 نفر از هم وطنان مان جان خود را از دست دادند.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی با بیان اینکه در سانحه رانندگی که صبح امروز در باند شمالی کیلومتر 92 آزادراه زنجان ـ تبریز اتفاق افتاد، چهار نفر از هم وطنان مان جان خود را از دست دادند، افزود:در این حادثه، یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری پراید برخورد کرد و منجر به بروز این سانحه دلخراش شد. 

وی با یادآوری اینکه در این سانحه رانندگی، هر چهار سرنشین خودروی سواری پراید در دم فوت شدند، ادامه داد:علت اصلی وقوع این تصادف، عدم توجه به جلو از جانب راننده اتوبوس بوده که متاسفانه این عدم توجه باعث خسارت جبران ناپذیر جانی شده است. 

این مسئول با اشاره به اینکه متاسفانه یکی از عمده دلایل بروز سوانح رانندگی در جاده ها، عدم توجه به جلو از سوی رانندگان بوده است، اظهار کرد:با توجه به اینکه در این فصل از سال شاهد انجام سفرهای تابستانی هستیم و گرمای بیش از حد هوا نیز عاملی برای خستگی بیش از حد رانندگان است، امیدواریم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بیش از پیش مورد توجه هم وطنان باشد.

*عکس تزیینی است.

انتهای پیام/م

4 کشته در تصادف اتوبوس و پراید در اتوبان زنجان تبریز

تصادف مرگبار اتوبوس و پراید در آزادراه زنجان - تبریزنوشته شده در تاریخ جمعه پانزدهم تیرماه سال 1397 توسط reza javany
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک