کشف قطعه طلایی بسیار کوچک با قیمت باورنکردنی ! + تصاویر


کشف قطعه طلایی کوچک که 50000 پوند ارزش دارد

روز گذشته فردی میان سال موفق به یافتن قطعه طلای باارزشی در یک رودخانه واقع در اسکاتلند شد که در زیر سنگ ها قرار داشت. خبر این کشف بزرگ روز گذشته به طور همه گیر در اکثر رسانه ها و صفحات مجازی منتشر شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی خواهیم گفت.

مرد میان سالی به نام لئون کریک در روز گذشته، موفق به کشف قطعه طلایی که به نام "Nugget" معروف است در یک رودخانه واقع در اسکاتلند، شد. طبق آخرین آمار و اطلاعات، کارشناسان قیمت این تکه طلایی که به نام Nugget معروف است را 50000 پوند تخمین زده اند و گفتند که این بزرگ ترین کشف در آب های بریتانیا در طی 500 سال اخیر است.

 

قطعه طلایی

کشف طلا بسیار کوچک با قسمت بسیار بالا 

جالب است بدانید لئون که این تکه طلای بسیار خاص را یافته است، به مدت 20 سال در جاهای مختلف در حال یافتن طلا بود. همچنین وزن این طلای بسیار خاص 87.5 گرم است.

 

طلای قیمتی

وزن این طلای نایاب و با ارزش

دکتر نیل کلارک، متخصص طلا در مورد این کشف بسیار بزرگ ائون این گونه گفت:"این یک کشف بسیار بزرگ و پر اهمیت می باشد و لبه های گرد این تکه طلای نایاب بیانگر این هستند که سفر طولانی داشته است چرا که کاملاً در اثر برخورد با سنگ های رودخانه،کاملاً حالت گرد مانندی را به دست آورده است. همانند این قطعه طلا، برای آخرین بار در 500 سال گذشته یافت شد و آقای لئون کریک توانست به یک فرد خوش شانس و تغییر دهنده این رکورد باشد".

کشف قطعه طلایی بسیار کوچک با قیمت بسیار بالا و باورنکردنی

کشف قطعه طلایی بسیار کوچک با قیمت باورنکردنی ! + تصاویر

تولیدی کفش و عمده فروشی کتونی زنانه و مردانه در تهران مازندران اردبیل اهواز کردستان و .... پخش عمده کفش زنانه و عمده فروشی کتانی ارسال به تمام نقاط ایران
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic